INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U shpall fituese e 'BBV' dhe mori 100 mijë euro, Egla zbulon se çfarë do të bëjë me çmimin e madh

U shpall fituese e 'BBV' dhe mori 100 mijë euro, Egla zbulon se çfarë do të bëjë me çmimin e madh

Publikuar më: 12:31 12-06-2024

Aktorja Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother Vip”, duke fituar çmimin prej 100 mijë eurosh. Gjatë një interviste në Wake Up, aktorja është pyetur se si do t’i investojë paratë dhe ajo u përgjigj: “Kam disa ide në kokë, por duke parë e duke bërë. Në kohët që jetojmë varet si i investon. Sepse ne shqiptarëve nuk na mbyllen kurrë vrimat.”

Ndërsa më pas shtoi: “Jam mjaftueshëm e rritur sa të di që nuk mund t’u pëlqesh të gjithëve. Do të thotë që edhe kur të kritikojnë je duke bërë diçka. Kur nuk bën asgjë nuk të kritikojnë. Kritikat të bëjnë të përmirësohesh. Masa e ka kuptuar atë që ka ndodhur aty brenda.

Duke parë të përfshirë vëllain dhe shoqen time më të mirë duke dhënë intervista, ata janë njerëz që punojnë 12 orë në ditë dhe nuk kanë pasur kohë ta shohin gjithë ditën Big-un. Më ka ardhur keq që ndonjë opinionist i fushës suaj, që pa u siguruar si qëndron gjëja, i ka vënë gishtin vëllait tim. Ka dalë një video që sikur unë brenda shtëpisë kam lëshuar gazra, që nuk ka ndodhur.

Një gazetar profesionist i është drejtuar vëllait që ‘a je krenar që motra jote ka lëshuar gazra’. Gjë që nuk ka qenë aspak e vërtetë. Unë e kam thënë shpesh aty, që nëse unë dhe një mashkull do bënim gazra, atij do i thonin që ‘të lumtë pushka’, ndërsa mua do më thonin ‘sa turp’. Gjë që ka ndodhur aty nga një mashkull”- u shpreh aktorja.

Article Logic
Execution time: 0.0033900737762451