INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përjashtua pas shpullës ndaj tij, Kejvina bën gjestin e papritur ndaj Luizit pas daljes nga BB VIP

U përjashtua pas shpullës ndaj tij, Kejvina bën gjestin e papritur ndaj Luizit pas daljes nga BB VIP

Publikuar më: 13:33 19-01-2023

Si asnjëherë më parë, në spektaklin e ë marës në “Big Brother VIP” u mor vendimi për përjashtimin e Kevina Kthellës. Ky vendim u mor pas shuplakës që modelja i dha Luiz Ejllit mbrëmjen e të shtunës gjatë Prime.

Por, pas daljes nga nga “Big Brother Vip”, Kejvina ka bërë një gjest ndaj Luizit që e ka habitur publikun. Modelja e ka bërë “follow” këngëtarin në Instagram.

Mendonim se ata nuk do pajtoheshin kurrë, por ndoshta Kejvina e ka kuptuar se aty brenda ishte një lojë nervash dhe se ajo mund të jetë shtyrë nga dikush tjetër aty brenda për ta bërë atë veprim.

Screenshot_22-768x419.png

Article Logic
Execution time: 0.0048990249633789