INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën për një lidhje, Dua Lipa më në fund flet për Martin Garrix [FOTO]

U përfolën për një lidhje, Dua Lipa më në fund flet për Martin Garrix [FOTO]

Publikuar më: 15:21 04-07-2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare, po kthehet në një emër mjaft të suksesshëm në muzikën ndërkombëtare.

Përveç kësaj, Dua Lipa vihet shpesh në qendër të vëmëndjes edhe për jetën sentimentale. Së fundmi ajo u përfol për një lidhje me Martin Garrix, marrë shkas edhe nga disa foto ku dukeshin shumë të afërt  në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por ka qenë vetë Dua ajo që së fundmi ka folur duke përmendur dj-n.  Por as ka pohuar dhe as ka mohuar zërat. Këngëtarja në postimin e fundit ka falenderuar dj-n me të cilin ka performuar së bashku në një koncert së fundmi. “Faleminderit Martin Garrix që më bëre edhe mua pjesë të kësaj”, ka shkruar ajo. 

lplop.png

Article Logic
Execution time: 0.0034050941467285