INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën për ndarje, Xhensila flet hapur për marrëdhënien me Besin: Ne kemi uljet dhe ngritjet tona...

U përfolën për ndarje, Xhensila flet hapur për marrëdhënien me Besin: Ne kemi uljet dhe ngritjet tona...

Publikuar më: 15:28 21-11-2022

Bes Kallaku festoit ditëlindjen dhe Xhensila e ka uruar e para. Këngëtarja ka postuar dy foto të momenteve të tyre më të bukura bashkë me Ajkën duke bërë dhe një dedikim shumë real, që përshkruan çdo çift.


“Gezuar Diten e Lindjes Burri qe eshte, dhe do jete ne krahun tim pergjithmone! Ne kemi dhe do kemi “Uljet & Ngritjet “tona por do perballojme cdo test kohe si gjithmone.  Ne fund te cdo dite ajo cfare dua eshte “perqafimi yt”.
Dua te shoh ty kur mbyll syte per te fjetur, dhe dua qe duart tona te rrine te shtrenguara nderkohe qe ne fleme.
Nuk te premtoj qe do kete “DIELL” gjithmone ,por te premtoj Dashurine,besnikerine dhe perkushtimin tim…
Te premtoj qe do jem ketu per te te degjuar,per te ngritur dolli se bashku dhe per te qene “familja jone ” deri ne frymen e fundit!
GEZUAR BURR! GEZUAR SHOK! GEZUAR BABI ME I MIR NE BOTE,GEZUAR BES KALLAKU! TE DUA”

Article Logic
Execution time: 0.0032181739807129