INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘U pendova!’ Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ka ndodhur vite më parë me Arjan Çanin [FOTO]

‘U pendova!’ Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ka ndodhur vite më parë me Arjan Çanin [FOTO]

Publikuar më: 13:28 27-10-2019

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’, ku promovoi këngën e saj më të re ‘Cinderella’, në bashkëpunim me HitMan dhe Rolla.

Me këtë këngë Rovena është konkurente këtë vit në spektaklin ‘Kënga Magjike’.

Gjatë emisionit, këngëtarja u kthye pas në kohë dhe kujtoi një rast kur ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’

Atë mbrëmje Çani do i bënte një pyetësor, por ajo kishte refuzuar. Tani Rovena është penduar për këtë pyetësor dhe u shpreh se atëherë ishte kokëfortë.

‘Unë ty të kisha shok, atëherë isha shumë kokëforte, më bëje pyetësore shumë të bukura. Ishte një pyetësor kot më kot atëherë, unë isha kokëfortë, por duhet ta kishim bërë atë pyetësor, u pendova kur ika’, u shpreh Rovena.

Screenshot_6.png

Article Logic
Execution time: 0.0021898746490479