INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U nda me Feron? Arbenita bën lëmsh të gjithë me deklaratën e fundit: Unë isha një k**vë për ty…

U nda me Feron? Arbenita bën lëmsh të gjithë me deklaratën e fundit: Unë isha një k**vë për ty…

Publikuar më: 19:38 01-12-2022

Fero dhe Arbenita kanë bërë lëmsh rrjetin me deklaratat e tyre në rrjete sociale. Dyshja u përfolën për një krizë, shkak u bë në bisedat e modeles me futbollistin Neymar.

Së fundmi ajo postoi një video me një audio e cila duket se mesazhin e ka të qartë.

‘Oh unë isha një ku*vë për ty? Nuk të kujtohet kur unë isha një vajzë e mirë për ty? E mirë…e mirë…e mirë përsëri…përsëri dhe përsëri… Dhe pastaj u bëra një k*rvë për ty? Nuk të kujtohet apo jo?

Video mban mbishkrimin:

“Atyre nuk iu pëlqen kur ti i trajton njësoj siç ata të trajtuan ty”.

 

@arbenitaism

They dont like it when you treat them how they treat you ?

♬ original sound - Crazyhotchix - mitchyhotchix????
Article Logic
Execution time: 0.0030899047851562