INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U largua nga Shqipëria, por mos vallë ky mesazh i Beatrix ishte për Donaldin?!

U largua nga Shqipëria, por mos vallë ky mesazh i Beatrix ishte për Donaldin?!

Publikuar më: 20:38 04-03-2022

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është komentuar shumë në rrjet përgjatë kohëve të fundit. Ajo dhe Donaldi i dhanë fund lidhjes në mënyrë të papritur dhe ende nuk i kanë thënë të vërtetat e tyre. Së fundmi, Beatrix është larguar nga Shqipëria. Këtë e ka treguar përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku shfaqet në avion e maskuar.

Këngëtarja e ka shoqëruar foton më këngën “A ke dashur ndonjëherë vërtetë një grua?” të Bryan Adams. Shumë ndjekës e kanë parë si një mesazh për Donaldin, por nuk mund të thuhet me siguri.

 

 -640-0-62226fd0725af.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0034580230712891