INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U infektua me Covid-19, Marina Vjollca tregon simptomat që përjetoi: U prek dhe vajza

U infektua me Covid-19, Marina Vjollca tregon simptomat që përjetoi: U prek dhe vajza

Publikuar më: 14:32 03-08-2022

Marina Vjollca zbuloi se fundmi se sapo kishte kaluar Covid-19. Moderatorja ka zbuluar më shumë detaje lidhur me këto ditë që ka kaluar i izoluar në shtëpi. Duke iu përgjigjur pyetjes se çfarë simptomash ka kaluar, moderatorja është përgjigjur:

“Në fillim pata dhimbje fyti, dhimbje koke dhe shumë dhimbje trupi. Për rreth 5-6 ditë pata 38-39.”, ka shkruar Marina. Ajo gjithashtu ka zbuluar se dhe e bija disa muajshe, Marget është prekur nga virusi dhe se kanë qëndruar bashkë në izolim.

 

“Po na zuri të dyjave bashkë, e kjemi qenë të mbyllura deri sot në mëngjes”. Më pas, ajo shtoi se u kujdes vetë për të bijën pasi nuk donte të rrezikonte asnjë pjestëtar tjetër të familjes.

Article Logic
Execution time: 0.0028121471405029