INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Shfaqet gjithmonë seksi dhe e kuruar deri në detaje, por ja si duket Arbenita e Feros pa pikë grimi në fytyrë! [FOTO]

U fshi tani! Shfaqet gjithmonë seksi dhe e kuruar deri në detaje, por ja si duket Arbenita e Feros pa pikë grimi në fytyrë! [FOTO]

Publikuar më: 19:21 05-04-2019

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli di se si të marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot që publikon. Së fundmi mediat kanë folur më së shumti për lidhjen e saj me reperin Fero. Fillimisht ata e mbajtën të fshehtë lidhjen, por tashmë nuk i kursejnë dedikimet për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Po t’i hedhim një sy instagramit të Arbenitës, jo më kot atë e cilësojnë si nj nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo vazhdimisht publikon foto në Instagram ku shihet e kuruar deri në detaje, por së fundmi i ka publikuar një foto ku shihet pa pikë 'make-up'-i në fytyrë.

Edhe pse me fytyrë të pa lyer, shihet qartë që Arbenita ka po të njëjtat tipare dhe është po aq simpatike sa dhe me grim.

aaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029959678649902