INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U arrestua pas sherrit me Noizyn, Cllevio bën deklaratën e fortë: Është i lidhur me Loredanën, nuk flet më me Mozzikun

U arrestua pas sherrit me Noizyn, Cllevio bën deklaratën e fortë: Është i lidhur me Loredanën, nuk flet më me Mozzikun

Publikuar më: 17:32 22-06-2022

Përpara se të publikohej bashkëpunimi i Loredanës me Noizyn, Cllevio ka aluduar se dy artistat janë në një lidhje dhe sipas tij kjo ka sjellë krisjen e miqësisë mes Noizyt dhe Mozzik.

“E dini çfarë mësova sot për Loredanën? E ka kapur Noizy. Për shkak të kësaj Noizy s’flet më me Mozzikun”, u shpreh ai.

Së fundmi është vënë re se Mozzik dhe Noizy i kanë fshirë postimet që kishin me njëri- tjetrin në rrjetet sociale, pasi ata sollën disa muaj më parë projektin e suksesshëm muzikor të titulluar ‘Madam’ e cila numëron miliona klikime në youtube. Nuk dihet ende nëse ka qenë kjo arsyeja e vërtetë e prishjes së miqësisë së dy djemve./panoramaplus

Article Logic
Execution time: 0.0033619403839111