INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çifti më i ri?! Ndjekësit kapin DETAJIN që konfirmon lidhjen e Megi Pojanit me futbollistin Endri Çekiçi

Çifti më i ri?! Ndjekësit kapin DETAJIN që konfirmon lidhjen e Megi Pojanit me futbollistin Endri Çekiçi

Publikuar më: 18:34 22-06-2022

Që prej ditës së djeshme në media po qarkullon lajmi se Megi Pojani është në një lidhje dashurie me futbollistin e Kombëtares, Endri Çekiçin. Sot duket se zërat janë konfirmuar. Çifti ndodhet me pushime në Seychelles dhe nga atje Endri ka postuar foto me një palë syze dielli, të cilat e noxrrën zbuluar pasi ndjekësit vunë re menjëherë detajin që ka lidhje pikërisht me Megi Pojanin. Në xhamin e syzeve të tij duket Megi, e cila po shkrep foton.

Nuk kanë munguar edhe komentet e tilla si: "I qaka fotot Megi".

-640-0-whatsapp-image-2022-06-21-at-84320-pm-1-e1655838389643-1655843231.jpeg

 

 

Kujtojmë që edhe dje çifti u shfaq në të njëjtën tavolinë duke darkuar.

Article Logic
Execution time: 0.0030770301818848