INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tymuese, shashka, përplasje me policinë, acarohet herë pas here protesta tek Parlamenti [FOTO]

Tymuese, shashka, përplasje me policinë, acarohet herë pas here protesta tek Parlamenti [FOTO]

Publikuar më: 12:32 21-03-2019

Vijon mes tensionesh protesta e opozitës para Parlamentit.

Garda bën thirrje për ndalimin e hedhjes se shashkave dhe kapsollave.

Herë pas here shënohen edhe përplasje mes protestuesve dhe policisë.

Protestuesit përpiqen të cajnë kordonin policor, për të kaluar drejt godinës së parlamentit.

Ndërsa disa protestues kanë zgjedhur të ulen në rrugë.

4.jpg

3.jpg

 

2.jpg

1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079832077026367
    array(1) { ["section"]=> string(95) "tymuese-shashka-perplasje-me-policine-acarohet-here-pas-here-protesta-tek-parlamenti-foto-89634" }