INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tru, delfinë, taka, njihuni me kabinat telefonike më të çuditshme në botë [FOTO]

Tru, delfinë, taka, njihuni me kabinat telefonike më të çuditshme në botë [FOTO]

Publikuar më: 10:54 05-06-2019

Tek ne kabinat telefonike kanë mbetur pjesë e së shkuarës, pasi të gjithë tashmë përdorin telefonët celularë. Ato kanë mbetur të tilla të vjetëruara në disa rrugë ose janë hequr fare.

Por në vende si Brazili, Japonia kanë patur ide shumë interesante pasi kanë krijuar kabina me të vërtetë artistike.

Sic do të shihni edhe në foto do të njiheni me kabina në formë truri, delfinë, simpson, çadër e jo vetëm.

Një art që i jep një tjetër dimension rrugëve të një qyteti. Shijoni fotot dhe futuni në një botë argetuese e të pazakontë.

k11.PNG

k10.PNG

k9.PNG

k8.PNG

k7.PNG

k6.PNG

k5.PNG

k3.PNG

k2.PNG

k1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035388469696045