INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni në një lidhje?! Zbulohet më në fund e vërteta! [VIDEO]

Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni në një lidhje?! Zbulohet më në fund e vërteta! [VIDEO]

Publikuar më: 10:29 09-12-2020

Ka disa ditë që për Don Xhonin dhe modelen Trejsi Sejdini kanë nisur thashethemet se ata janë bashkë, në një lidhje. Të gjitha këto aludime nisën pasi ata u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një restorant në Prishtinë.

Mirëpo e vërteta e kësaj “lidhjeje” u kuptua mbrëmjen e kaluar

Reperi i talentuar ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Kokaina” dhe Trejsi është modelja e klipit të tij, ndërsa kjo këngë ka hedhur poshtë të gjitha aludimet për një romancë të re mes çiftit.

Pra, Trejsin dhe Don Xhonin i bëri bashkë puna. Për më tepër, ndiqeni vetë këngën e re të Don Xhonit.

Article Logic
Execution time: 0.0029869079589844