INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje?! U kapën MAT, ja si qëndron e vërteta e e marrëdhënies së Don Xhonit dhe Trejsi Sejdinit!

Në një lidhje?! U kapën MAT, ja si qëndron e vërteta e e marrëdhënies së Don Xhonit dhe Trejsi Sejdinit!

Publikuar më: 16:32 05-12-2020

Trejsi Sejdini është një nga modelet dhe vajzat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. E reja tërheq vazhdimisht vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që merr në profilin e saj në “Instagram”.

Disa ditë më parë, në shtypin rozë ka qarkulluar lajmi për një lidhje mes Don Xhonit dhe Trejsi Sejdinit. E gjitha kjo nisi pasi ata u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në Prishtinë dhe përveç se nuk i mohuan lajmet, Trejsi publikoi një video ndërkohë që në sfond ishte kënga e Don Xhonit.

Por a është e vërtetë se mes tyre ka filluar një romancë? “Prive” raporton se mes tyre nuk ka asgjë përveç miqësisë.

Ndonëse deri tani nuk kishim dijeni rreth shoqërisë së tyre, si duket Doni dhe Trejsi qenkan vetëm shokë.

Megjithatë bashkë këto kohë i ka bërë puna sepse Trejsi do jetë protagoniste në njërin prej projekteve të reja të reperit, për të cilin nuk ka ende detaje.

Article Logic
Execution time: 0.0048580169677734