INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tjetër lojë apo iku nga emisioni?! Antonela kapet MAT në Milano me ish-konkurrentin e PËRPUTHEN!

Tjetër lojë apo iku nga emisioni?! Antonela kapet MAT në Milano me ish-konkurrentin e PËRPUTHEN!

Publikuar më: 20:27 09-05-2021

Prej disa puntatash, Antonela është larguar nga “Përputhen” dhe në rrjet kanë qarkulluar ditët e fundit disa foto dhe video të saj dhe Arsimit, ish-konkurrentit të emisionit. Në disa prej mediave është aluduar se të dy janë në një lidhje, por duket se sa vjen dhe më shumë rrjeti po bëhet lëmsh nga “lidhja” që mund të ekzistojnë mes tyre. Meganews.al ka siguruar një video të realizuar ditën e sotme në Milano të Italisë.

Në video shfaqet Antonela, e cila thotë se krejt rastësisht ka takuar Arsimin në “Piazza del Duomo”.

Të jetë thjesht rastësi?

Article Logic
Execution time: 0.0035679340362549