INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Titaniku “ringjallet” sërish [FOTO]

Titaniku “ringjallet” sërish [FOTO]

Publikuar më: 09:09 18-09-2017

Mesa duket gjërat e reja ndodhin çdo ditë, por kësaj radhe mos u habisni kur pas disa kohësh ta shikoni Titanikun duke lundruar sërish mbi det.

Ndërtuesit thonë se po punojnë me orë të zgjatura për ta përfunduar projektin në fund të këtij viti. Kopja e anijes luksoze të pasagjerëve, e cila u mbyt në vitin 1912 dhe i mori jetën të paktën 1.500 personave do të jetë pjesë e parkut madhështor në Sichuan, në jugperëndim të Kinës.

Romandisea, kompania që po ndërton anijen thotë se ajo do të jetë një kopje e saktë e Titanikut, nga madhësia deri në dekorim dhe në menu.

1505592878_o4.jpg1505592868_o2.jpg1505592911_o12.jpg1505592924_o15.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038900375366211