INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Ti je një engjëll''! Rrëqethëse dedikimet e të afërmve dhe miqve të oficeres, që humbi jetën në krye të detyrës[FOTO]

''Ti je një engjëll''! Rrëqethëse dedikimet e të afërmve dhe miqve të oficeres, që humbi jetën në krye të detyrës[FOTO]

Publikuar më: 14:04 06-05-2019

Nuk e besojnë dot dhe të drithërojnë me mesazhet që kanë shkruar në faqen e FB, miqtë dhe familjarët e efektives që humbi jetën në Letoni. 32 vjeçarja e Forcave të Armatosura, Zarife Hasanaj gjeti vdekjen ditën e sotme gjatë misionit të NATOS-s në Letoni, pas shpërthimit të një mine gjatë kohës që po pastronin.

Një nga mikeshat e saj shkruan se tashmë ajo është një engjëll se e tillë ishte dhe mbi tokë.
“Ne po të prisnim të të përqafonim dhe të shihnim buzëqeshjen tënde, pse na i bërë këtë”, shkruan një tjetër mikeshë e të ndjerës. Kurse një kushurirë e saj uron që shpirti i saj të prehet në paqe.

Ja disa nga dedikimet për humbjen e efektives, Hasanaj.

ef_2.jpg

ef.jpg

efff.jpg

ef_3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035300254821777