INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Teas iu publikuan fotot me të dashurin, Bearti bën reagimin e papritur: “Kush ndahet nga un…”

Teas iu publikuan fotot me të dashurin, Bearti bën reagimin e papritur: “Kush ndahet nga un…”

Publikuar më: 12:32 26-07-2021

Se fundmiTea Trifoni ka qenë kryetemë e medias rozë. Ish-konkurrentes, e cila ditë më parë konfirmoi lidhjen e re, iu publikuan fotografitë e para me të dashurin. E kjo duket se nxiti Beartin të hapë një pyetësor dhe të “reagojë” për lidhjen e re të ish-të dashurës së tij.

Në pyetjen se: A mendon që ato që të kanë humbë do të gjejnë më mirë se ti, ai nuk mendoi dy herë dhe u përgjigj kështu: “KURRË! KREJT VEJUSHKA KANË ME MBET. PO MORE SI JO, KA QKA SKA, SECILA/SECILI MUND E GJEN NJERIUN E DUHUR PER VETI”, përfundoi ai.

FFFB6918-B9B3-45BA-A1D5-13FC69D0C791.png

Article Logic
Execution time: 0.0027041435241699