INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I preferuari juaj? Media e huaj zgjedh 10 meshkujt shqiptarë më të bukur, ja kush është i pari!

I preferuari juaj? Media e huaj zgjedh 10 meshkujt shqiptarë më të bukur, ja kush është i pari!

Publikuar më: 11:32 26-07-2021

10-shen më të pashëm të meshkujve shqiptarë për vitin 2021 e përbëjnë kryesisht meshkuj që nuk jetojnë në Shqipëri. Kjo renditje është publikuar nga “Conan Daily”, e cila përmes një artikulli ka publikuar meshkujt më të bukur shqiptarë sipas tyre.

Pjesë e listës janë aktorë si Oni Pustina, Enver Gjokaj, Nik Xhelilaj apo Niko Pepaj; këngëtari Alban Skënderaj; modeli Patrick Rukai; boksieri Valdrin Muriqi; futbollisti Jurgen Gjasula dhe ish-futbollisti Lorik Cana, ndërsa 10-shen e plotëson ish-konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba.

Media ka zgjedhur si të parin në listë, aktorin Niko Pepaj. Më poshtë renditja e plotë me 10 shqiptarët më të pamshëm të vitit 2021:

10. Mevlan Shaba

 93685546-AE4D-4F6A-954D-6DEF304454E8.jpeg

 

9. Alban Skënderaj

 DE0B8A0C-0EFC-4470-B446-61E31F8D7824.jpeg

 

8. Valdrin Muriqi

 

3DA946ED-2550-4E89-BB8C-EF1904719517.jpeg

 

7. Oni Pustina

 2DD1C06F-2464-43C0-898C-AC0D61E900FE.jpeg

 

 

6.Lorik Cana

 B4EBC3ED-1097-4119-A9EB-9EC8E4F6322B.jpeg

 

 

5.Nik Xhelilaj

 

7FFD73B5-CDCB-44A0-8230-E00971533CC0.jpeg

 

4. Enver Gjokaj

 FB29B67C-5441-4D76-B893-4E742AED9879.jpeg

 

 

4.Jurgen Gjasula

 A5A0E3D5-F7E2-47A4-A15A-13C23655BE1B.jpeg

 

3.Patrick Rukai

 4965D5C0-9C75-452A-BF90-5D5A194F5EDD.jpeg

 

1. Niko Pepaj

316CEBC4-F8EF-47BF-9047-A4BCC6D89E53.jpeg

 

Article Logic
Execution time: 0.0024540424346924