INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të telefonojnë me privat? Kaq e thjeshtë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon[VIDEO]

Të telefonojnë me privat? Kaq e thjeshtë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon[VIDEO]

Publikuar më: 18:21 11-10-2018

Të telefonon dikush me privat dhe po të bezdis? Dikush, i cili nuk ka as emër dhe as figurë, por që i bie telefonit tuaj dhe ju jeni në dilemë ta hapni apo të mos e hapni. Jeni i/e interesuar për t’i dhënë fund kësaj situate?
Nëse po, atëherë kjo është mundësia juaj. Por si mund ta zbulojmë numrin e telefonit që na bezdis, në qoftë se ai del numër privat në ekranin tuaj. Ndiqni hapat e mëposhtëm që shpjegohen në këtë video.

 

Article Logic
Execution time: 0.010569095611572