INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pranë konsumatorit/ Marketingu digjital, Vodafone në konferencën All WEB [VIDEO]

Pranë konsumatorit/ Marketingu digjital, Vodafone në konferencën All WEB [VIDEO]

Publikuar më: 17:10 11-10-2018

Teknikat e reja të marketigut digjital apo biznesve online ka qenë temat e një konference ndërkombëtare All Web të organizuar ditën e sotme me mbështetjen e Vodafone dhe Le Spot. Duke marë në konsideratë prespektivën e Vodafon rrjetit me performancën më cilësore në treg, Marjola Xhelili ka prezantuar modelin e kësaj kompania celulare, e cila në epokën digjitale nuk bën më monolog me konsumatorin po lidhja është në mënyrë direkte.
Interesimi në Shqipëri është rritur dhe organizimi i këtyre eventeve sipas oragnizatorëve sjell eksperienca për segmente të ndryshme marketing dhe teknikat.
Konferenca ALL Web është organizuar për vitin e tretë radhazi. Ekspertët ndajnë eksperienca dhe risi me fokus transformimin digjital të së ardhmes.

Ndiqni videon

 

Article Logic
Execution time: 0.0046401023864746