INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë po flasin për lidhjen me reperin, LOREDANA e thotë TROÇ: Mozzik është babi i vajzës, Zuna është partneri im…[VIDEO]

Të gjithë po flasin për lidhjen me reperin, LOREDANA e thotë TROÇ: Mozzik është babi i vajzës, Zuna është partneri im…[VIDEO]

Publikuar më: 12:30 26-03-2020

Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të kundërtën. Ata janë kapur disa herë mat dhe këto momente karantine po i kalojnë bashkë.

Ata janë izoluar të dy dhe këtë periudhë po e përdorin edhe për të punuar. Dyshja ka kanë përgatitur një këngë të re dhe titulli na tërhoqi vëmendjen të gjithëve.

“Ti je e imja”, mban titullin kënga e cila do të publikohet ditën e sotme në orën 23:59.

Mirëpo një video e Loredanës dhe Zuna po bën xhiron e rrjetit. Dyshja në fjalë shfaqen duke qëndruar bashkë dhe Loredana thotë: Mozzik është babi i fëmijës tim, ndërsa Zuna është partneri im…në biznes.

E ka zgjatur pak fjalën e saj si për ta bërë më interesante.

Article Logic
Execution time: 0.0036139488220215