INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyetën nëse do të bëhet me fëmijë, Keisi nuk heziton të përgjigjet dhe i paska planet e qarta!

E pyetën nëse do të bëhet me fëmijë, Keisi nuk heziton të përgjigjet dhe i paska planet e qarta!

Publikuar më: 14:23 26-03-2020

Keisi dhe Stresi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët komentohen shumë për jetën e tyre personale. Së fundmi, Keisi i është përgjigjur disa pyetjeve që fansat i kanë bërë në Instastory. Një ndjekës e ka pyetur atë nëse po mendon të mbetet shtatzanë. Mirëpo, Keisi e ka hedhur poshtë këtë shtatzani  dhe ka thënë “Absolutisht jo”, duke treguar se nuk ka ndërmend që tani afër të bëhet me fëmijë. 

dejt.png

Article Logic
Execution time: 0.002363920211792