INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna vjen me 'freestyle', këngëtarja 'thumbon' me tekstin e ri, mos ndoshta është një nga projektet e rradhës…[VIDEO]

Tayna vjen me 'freestyle', këngëtarja 'thumbon' me tekstin e ri, mos ndoshta është një nga projektet e rradhës…[VIDEO]

Publikuar më: 12:05 09-01-2019

Reperja e njohur Tayna bëri bujë të madhe me këngët e sjella gjatë vitit të kaluar. Këngëtarja, e cila njihet për repin e veçantë dhe kjo e ka bërë që të bëhet e famshme te publiku i gjerë.

Ajo vazhdon të jetë tejet aktive edhe në rrjetet sociale, ku së fundmi ka publikuar një video në profilin e saj Instagram. Artistja ka lançuar një “freestyle”, ku hedh ca ‘thumba’ anë e mbanë për ata që e kanë share e komentuar negativisht.

zxdfhcgjgh.JPG

Ajo e arsyeton famën e saj me talent ndërsa po ashtu, deklarohet përmes rreshtave të kësaj kënge se nëse ka blerë klikimet në youtube, si ia ka arritur t’i blejë njerëzit në koncert? Në këtë tekst, ajo ka një diskurs tipik prej repereje duke u vet cilësuar si më e mira dhe më e forta.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071609020233154
    array(1) { ["section"]=> string(116) "tayna-vjen-me-freestyle-kengetarja-thumbon-me-tekstin-e-ri-mos-ndoshta-eshte-nje-nga-projektet-e-rradhes-video-83880" }