INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blunt dhe Real 1 së shpejti me projekt të ri, zbulohet titulli më interesant…[FOTO]

Blunt dhe Real 1 së shpejti me projekt të ri, zbulohet titulli më interesant…[FOTO]

Publikuar më: 11:25 09-01-2019

Këngëtarët e njohur Dj Blunt dhe Real 1 së shpejti do të vijnë me projekt të ri.

Jemi mësuar që dyshja e famshme të publikojnë këngë të reja pothuajse çdo dy javë. Rep-artistët të cilët vitin e kaluar ishin ndër më të komentuarit në mediat rozë, për shkak të ofendimeve që kanë bërë drejt disa reperëve shqiptarë, kanë lajmëruar projektin e ri i cili do të publikohet këtë të të premte.

dfjfgkgjhlhj.jpg

Kësaj radhe, kënga e tyre quhet “Kësulkuqja” dhe lajmi është bërë i ditur nga vet ata. Projekti do të dalë me fillim të orës 17:00 i shoqëruar me videoklip.

333333.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030050277709961
    array(1) { ["section"]=> string(86) "blunt-dhe-real-1-se-shpejti-me-projekt-te-ri-zbulohet-titulli-me-interesant-foto-83874" }