INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta njihni!!! Arbana Osmani befason të gjithë, bën ndryshim total në pamje…[FOTO]

Nuk do ta njihni!!! Arbana Osmani befason të gjithë, bën ndryshim total në pamje…[FOTO]

Publikuar më: 11:07 09-01-2019

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka befasuar të gjithë me ndryshimin e saj më të fundit të pamjes.

Në një foto të publikuar krah moderatores Xhemi Shehu, mikeshës së saj më të ngushtë, Arbana duket me flokët ngjyrë të errët.

Për një kohë të gjatë e kemi parë në ekran me nuancat e biondes, por tashmë duket se me Vitin e Ri është koha e ndryshimeve dhe Arbana është kthyer brune. Arbana shfaqet duke buzëqeshur ndërkohë që i jep makinës, teksa flokët i ka hedhur pas krahëve.

zdfxchfghjfhfghj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081648826599121
    array(1) { ["section"]=> string(87) "nuk-do-ta-njihni-arbana-osmani-befason-te-gjithe-ben-ndryshim-total-ne-pamje-foto-83871" }