INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku bëhet nostalgjik, publikon foton e rrallë të fëmijërisë. 'Babi, mami dhe unë llapushi' [FOTO]

Bes Kallaku bëhet nostalgjik, publikon foton e rrallë të fëmijërisë. 'Babi, mami dhe unë llapushi' [FOTO]

Publikuar më: 12:31 09-01-2019

Së fundmi, aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka hapur arkivat e fotove të fëmijërisë.

Ai është kthyer shumë pas në kohë dhe ka publikuar në Instagramin e tij një foto ku shfaqet me prindërit. Në foton bardh e zi, Besi duket një vogëlush tejet i ëmbël. Por siç e ka zakon, aktori edhe në këtë foto ka zgjedhur përshkrim epik.

"Babi, mami edhe unë llapushi...qysh atëherë kam pas pa shtremt", shkruan Kallaku.

sdfghjhjkdfhd.png

Kujtojmë që Besi u bë baba për herë të parë në korrik të vitit që lamë pas. Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080339908599854
    array(1) { ["section"]=> string(104) "bes-kallaku-behet-nostalgjik-publikon-foton-e-rralle-te-femijerise-babi-mami-dhe-une-llapushi-foto-83883" }