INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Takim i fshehtë? Basha zbulon çfarë bisedoi me Ilir Metën

Takim i fshehtë? Basha zbulon çfarë bisedoi me Ilir Metën

Publikuar më: 21:58 04-04-2019

Basha dhe Meta janë takuar pa bujë. Në një lidhje telefonike nga Gjermania, me emisionin 'Të paekspozuarit', Basha është shprehur se takimi nuk ishte aspak misterioz, por thjesht së bashku me Metën kishin shkëmbyer pikëpamjet e tyre për situatën politike në të cilën ndodhet vendi.

'Po ka qenë një takim ditën e martë të javës së kaluar. Zgjati rreth 35 minuta dhe ka qenë një takim ku kam parashturuar pikëpamjet e mia për momentin politik ku ndodhet vendi. Kam shkëmbyer disa pikëpamje me presidentin. Dhe nuk kishte asgjë misterioze. Kemi biseduar pas një kohe shumë të gjatë', tha Lulzim Basha.

E qartë sërish nuk dha detaje...

Article Logic
Execution time: 0.0037879943847656