INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sulm terrorist në koncertin e këngëtarit Bruno Mars? Makina futet mes turmës dhe.. [VIDEO]

Sulm terrorist në koncertin e këngëtarit Bruno Mars? Makina futet mes turmës dhe.. [VIDEO]

Publikuar më: 15:55 18-06-2018

Koncerti i tij në Holandë është shoqëruar me një aksident, ku mbeti një person i vdekur.

Koncerti “PinkPonk Festival” në Holandë u mbajt për tre ditë rresht, ku nata u mbyll me këngëtarin amerikan R’n’b. Afër agimit një makinë u fut në grupin e njerëzve duke lënë njërin të vdekur në vend.

I dyshuari, një 34 vjeçar holandez nga qyteti i afërt i Heerlen, jo shumë larg koncertit, ishte rikthyer vetë në polici dhe ishte futur në paraburgim në Amsterdam. Mbi të rëndojnë akuzat për vrasje dhe tentativë vrasjeje.

Article Logic
Execution time: 0.0031249523162842