INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Smartphonat më të mirë android nga 200 deri në 300 euro, Nëntor 2018

Smartphonat më të mirë android nga 200 deri në 300 euro, Nëntor 2018

Publikuar më: 11:21 11-11-2018

Jemi pothuajse në fund të 2018 dhe le të themi që të gjitha kompanitë e telefonave kanë nxjerrë modelet e tyre në treg. Por cilët janë ata më të mirë nëse flasim për telefona me çmim midRange 200-300 euro dhe performanca si telefona topRange? Më poshtë keni një listë me më të mirët pë muajin nëntor 2018.

Instagram Banner

1. Xiaomi A2 - Snapdragon 660, 6 Gb RAM, 128 GB memorie të brendshme
2. Honor View 10 Lite - Kirin 710, 4 Gb RAM, 128 GB memorie të brendshme
3. Huawei P20 Lite - Kirin 659, 4 Gb RAM, 64 GB memorie të brendshme
4. Motorola Moto G6 Plus - Snapdragon 630, 4 Gb RAM, 64 GB memorie të brendshme
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.003593921661377