INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skype nuk ka vdekur akoma! Fansat e shpëtojnë atë

Skype nuk ka vdekur akoma! Fansat e shpëtojnë atë

Publikuar më: 14:50 07-08-2018

Skype është rrjeti i parë social që ka ofruar shërbimin e video-thirrjeve. Kompania që qëndron pas Skype, Microsoft po mundohet që të ecë sa më përpara dhe të bëjë aplikacionet e veta që të duken sa më moderne. Kjo gjë do të thotë që programet klasike mund që të ndryshojnë shumë, të paktën kjo ishte gati që të ndodhte me Skype.

Fansat e Skype sidoqoftë dolën kundra asaj që kompania po tentonte që të realizonte dhe kërkuan që UI i vjetër të vazhdonte që të ekzistonte. Microsoft u gjend në situatë të vështirë prandaj versioni klasik i aplikacionit do të vazhdojë që të ekzistojë, të paktën dhe për pak kohë.

Instagram Banner

Urime njerëzve që ngritën zërin e tyre dhe që bënë që një korporatë gjigande t'i dëgjonte ata dhe të ndryshonte idenë e vet fillestare dhe pse Skyper do të ndryshojë, por mbase jo direkt në mënyrë aq drastike sa pritej.

Skype.jpg

-------------------------------------

MEQË JE KËTU

IN Smart të fton të na bashkohesh në grupin privat të Facebook ku mund të diskutojmë risitë e teknologjisë, problemet që ti mund të kesh me smartphone tënd dhe të njihemi me njëri-tjetrin në komunitetin më të madh dedikuar të apasionuarve pas teknologjisë.

 
Te cmendurit pas teknologjise - insmart.al
Facebook Group · 50 members
Join Group
Nje grup privat vetem per te cmendurit pas teknologjise! Bashkohu me ne ne grup, behu pjese e bisedave dhe nda informacione rreth tech, apps, mobile, ...
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082089900970459
    array(1) { ["section"]=> string(54) "skype-nuk-ka-vdekur-akoma-fansat-e-shpetojne-ate-67785" }