INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet kumbari i smartphonëve! Bëhuni gati për këtë reboot

Rikthehet kumbari i smartphonëve! Bëhuni gati për këtë reboot

Publikuar më: 19:55 07-08-2018

Smartphonët kanë ndryshuar shumë vitet e fundit. Ata janë bërë më të mëdhenj, më të hollë, më praktik dhe sigurisht kushtojnë më shumë pasi janë bërë më premium. Një kompani filloi nshumë nga veçoritë e sotme të smartphonëve dhe ajo mund që të kthehet shpejt në treg.

Palm Pre ishte një mobile device shumë para kohës së vet. Ishte i pajisur me touch screen dhe keyboard, por kishte një OS shumë cilësor për kohën. Palm krijoi një device super popullor në vitin 2009, po më vonë nisi të ,poshtej nga Apple, Samsung dhe HTC.

Sot Palm zotërohet nga TLC, që zotëron dhe Alcatel që po dështon rëndë. Palm phone i ri pritet të lançohet diku nga fundi i vitit. Mbase disa nostalgjikë janë entuziazmuar, por amaky smartphone duket që do të jetë një budget phone pasi ka vetëm bandën 2.4 GHZ të ëireless dhe jo atë 5GHZ.

Instagram Banner

Produkt i mirë apo i keq, nuk ka shumë rëndësi, rëndësi ka që një brand që shkroi historinë po kthehet për të gjithë nostalgjikët.

 

-------------------------------------

MEQË JE KËTU

IN Smart të fton të na bashkohesh në grupin privat të Facebook ku mund të diskutojmë risitë e teknologjisë, problemet që ti mund të kesh me smartphone tënd dhe të njihemi me njëri-tjetrin në komunitetin më të madh dedikuar të apasionuarve pas teknologjisë.

 
Te cmendurit pas teknologjise - insmart.al
Facebook Group · 50 members
Join Group
Nje grup privat vetem per te cmendurit pas teknologjise! Bashkohu me ne ne grup, behu pjese e bisedave dhe nda informacione rreth tech, apps, mobile, ...
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083560943603516
    array(1) { ["section"]=> string(66) "rikthehet-kumbari-i-smartphoneve-behuni-gati-per-kete-reboot-67809" }