INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Single apo çift...ja si e gjeti 2017-ta reperin Agon Amiga [VIDEO]

Single apo çift...ja si e gjeti 2017-ta reperin Agon Amiga [VIDEO]

Publikuar më: 19:48 10-02-2017

Një përgjigje që nuk e prisnim.

E vështirë rezultoi 2015-ta për reperin nga Kosova për shkak të ndarjes nga bashkëshortja e tij dhe skandalit mediatik me bukuroshen Afërdita Dreshaj. E megjithatë ndonëse kanë kaluar më tepër se 1 vit e gjysmë që nga ajo kohë, Agoni ende nuk e ka gjetur partneren e tij të re. Të paktën kështu ka deklaruar ai vetë gjatë një interviste për IN Report, teksa është pyetur rreth të rejave nga jeta e tij private për këtë vit. “Single” ishte përgjigja pa hezitim e Agonit, i cili me këtë lajm me siguri ka lumturuar shumë vajza. Të ketë thënë 100% të vërtetën, kjo mbetet për t'u parë në vazhdim! 

Article Logic
Execution time: 0.0078730583190918