INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të largohet nga Babastars? Agon Amiga shprehet ekskluzivisht për IN Report [VIDEO]

Do të largohet nga Babastars? Agon Amiga shprehet ekskluzivisht për IN Report [VIDEO]

Publikuar më: 16:19 10-02-2017

Dhjetori i kaluar ngriti disa pikëpyetje tek fansat e reperit.

U përfol gjatë në median e shkruar se Agon Amiga do të largohej nga Babastars për shkak një detaji të vënë re në Instagramin e tij. Bëhet fjalë për label-in e Babastars, i cili në atë kohë u zhduk vetëm për pak nga profili i artistit, duke ngritur dyshimet se diçka kishte ndodhur. I pyetur rreth këtij keqkuptimi nga gazetari jonë Albi Isakaj, Agoni u shpreh për herë të parë në një media duke thënë se vazhdon dhe do të vazhdojë të jetë për një kohë të gjatë pjesë e familjes së madhe Babastars. Ai tregoi gjatë intervistës së tij për IN Report se ka një person tjetër i cili merret posaçërisht me rrjetet e tij sociale dhe se ndryshimi në Instagram ishte thjesht një ngatërresë. Për më tepër ndiqni të plotë videon mëposhtë!

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083