INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sidrit Bejleri publikon për herë të parë portretin e vajzës së tij dhe është kaq e ëmbël [FOTO]

Sidrit Bejleri publikon për herë të parë portretin e vajzës së tij dhe është kaq e ëmbël [FOTO]

Publikuar më: 08:36 12-08-2019

Sidrit Bejleri është një nga këngëtarët më të dashur dhe të suksesshëm për të gjithë publikun shqiptar, ku këngët e tij dëgjohen në çdo vend.

Këngëtari është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku ndan foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu edhe ajo private.

Para disa muajsh në shtëpinë e tij u festua festua një gëzim shumë i madh për ta, për një arsye shumë të bukur dhe të veçantë sepse këngëtari u bë baba për herë të tretë, ku familjes ju shtua një vogëlushe, e quajtur Ejna.

Tashmë dy muajshe, babi Sidriti ka zgjedhur një rast të veçantë për të prezantuar publikun me të voglën e familjes, ndaj ditën e djeshme me rastin e festës së Kurban Bajramit, familja Bejleri ka bërë një urim.

“Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju bekoftë”- ka shkruar Sidtiti në foton e publikuar ku shihet së bashku me bashkëshorten dhe tre fëmijët, foto e cila rrëmbeu komente komplimentuese për portretin e bukur familjar!

bghg.PNG

Article Logic
Execution time: 0.002673864364624