INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si rrallëherë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël të vajzës së saj!

Si rrallëherë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël të vajzës së saj!

Publikuar më: 15:31 27-11-2023

Arbana Osmani është gjithmonë e rezervuar kur bëhet fjalë për familjen. Së fundmi, ajo ka thyer sërish akullin duke ndarë me ndjekësit në Instagram një foto të së voglës së saj.

Mes shumë të tjerëve, klientja më e vecantë në restorantin e Arbanës është pikërisht është vajza e saj, Zoi. U ulu mbi banak, ajo duket si një kukull e vogël e veshur me fustanin e saj blu.

Arbana prej disa javësh ka hapur dhe restorantin e saj “Bana’s”, i cili ka patur mjaft sukses. E duket se shoqëruesja e saj më e mirë në ditën e puns është Zoi e vogël.

-640-0-zoi-750x502-111.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0034339427947998