INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Djali i Adisit dhe Adrola Dushit feston ditëlindjen, urimi i Fifit ‘rrëmben’ vëmendjen

Djali i Adisit dhe Adrola Dushit feston ditëlindjen, urimi i Fifit ‘rrëmben’ vëmendjen

Publikuar më: 12:33 28-11-2023

Fifi është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr vëmendje me muzikën e saj, por gjithashtu dhe për jetën personale. Së fundmi, Fifi ka qenë shumë e përfolur edhe për lidhjen e dashurisë dhe ardhjen në jetë të djalit të saj me Adis Patushin (i njohur në publik edhe si ish-partneri i modeles Adrola Dushi me të cilën ka dhe një djalë të vogël të quajtur Troi).

Fifi dhe Adrola gjithmonë kanë folur mirë për marrëdhënien me njëra-tjetrën, duke na treguar se nuk ka pasur zënka mes tyre. Ditën e djeshme Troi, djali i Adisit dhe Adrolës ka festuar ditëlindjen dhe të gjithë kanë qenë në pritje nëse do të kishte një urim nga ana e Fifit apo jo. E jo vetëm që kishte një urim për të por edhe në postimin e Adrolës në Instagram, ku Fifi shkruan:

E bekoftë zoti me gjithë të mirat. Urime ditëlindjen Troi

-640-0-e61f36b9e7f0d5805873f88705decd64.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0030910968780518