INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë mirë bënë! Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik arrijnë këtë marrëveshje për vajzën, Hanën e vogël! [FOTO]

Shumë mirë bënë! Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik arrijnë këtë marrëveshje për vajzën, Hanën e vogël! [FOTO]

Publikuar më: 11:29 16-10-2019

Pak ditë më parë, reperja Loredana Zefi konfirmoi atë që përflitej prej muajsh, pikërisht ndarjen nga Mozzik. Në një postim të gjatë, ajo deklaroi se ‘tani e tutje do e çojë bukën në shtëpi e vetme’ dhe se çfarë I duhet janë fansat dhe vajza e saj, Hana.

Nga mënyra se si e njoftoi Loredana u duk sikur janë ndarë me kompromis pasi theksoi se në një të ardhme mund të ketë një ribashkim të çiftit. Mirëpo pavarësisht gjithçkaje ata s’kanë lënë pas dore vajzën e tyre të vogël, për të cilën do të kujdesen së bashku.

Madje ata kanë marrë një vendim për llogarinë e Hanës në Instagram në të cilën ka pasur disa ndryshime së fundi. Llogaria menaxhohej vetëm nga Loredana por tashmë, biografia e saj është përditësuar duke shtuar edhe babin Mozzik.

hane.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0093059539794922