INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Tani do i çoj un lekët në shtëpi”, Loredana njoftoi ndarjen nga MOZZIK, reagon reperi: Zoti i din…[FOTO]

“Tani do i çoj un lekët në shtëpi”, Loredana njoftoi ndarjen nga MOZZIK, reagon reperi: Zoti i din…[FOTO]

Publikuar më: 12:07 12-10-2019

Mozzik dhe Loredana i dhanë fund marrëdhënies se tyre dhe lajmin për këtë e dha vetë këngëtarja një ditë më parë në instagramin e saj. Ajo njoftoi fansat se është ndarë nga Mozzik jo vetëm sa i takon jetës private, por edhe në biznes, duke sqaruar se tashmë do të veprojë e vetme në muzikë (lexo ketu).

Pas këtij njoftimi ka ardhur edhe reagimi i parë nga ana e Mozzik. Reperi ka shkruar në instastoryn e tij një fjali që në këtë situatë të lë të kuptosh se i referohet ndarjes mes tyre.

“Zoti i din të gjitha”, shkruan Mozzik duke nënkuptuar se gjërat mund të jenë shumë më ndryshe nga sa përflitet, Megjithatë ai nuk ka dashur të flasë më tepër.

zott.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077710151672363