INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Shumë e ulët', Xhuli i kthehet ashpër Amir Rrahmanit: O qyqan...

'Shumë e ulët', Xhuli i kthehet ashpër Amir Rrahmanit: O qyqan...

Publikuar më: 15:28 08-07-2024

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani, ishin personazhet e shumëpërfolura gjatë këtyre ditëve rreth një lidhje mes tyre.

Kjo ishte mohuar nga Rrahmani, duke thënë se s’ka asgjë mes tyre.

“Nuk ka asgjë të re, është një sen shumë i ulët me të kërku dikush foto e pastaj me ua dërgu mediave, as vet mos me postu. Për mu është shumë e ulët prandaj kom vendos mos me reagu. Jam singel dhe nuk ka asgjë të re”, pati deklaruar ai.

Pas deklarimit të kapitenit të “Dardanëve”, ka reaguar ashpër Xhuli. Ajo e quajti Rrahmanin qyqan.

Përmes një postimi modelja bëri të ditur se gjyshja dhe nëna e Rrahmanit, e duan atë.

 

-640-0-yttt-1720367687.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033290386199951