INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shtatzënë për herë të parë? Luana Vjollca zbulon të vërtetën

Shtatzënë për herë të parë? Luana Vjollca zbulon të vërtetën

Publikuar më: 15:27 25-05-2023

Së fundmi Luana mori vëmendjen duke publikuar në Tik-tok një video ku tregonte barkun e rrumbullakosur. Të gjithë u bënë kurioz dhe menjëherë nisën lajmet që flisnin për një shtatzëni.

Por pas gjithë pretendimeve, Luana më në fund foli dhe sqaroi se nuk është shtatzënë, thjesht ka ngrënë shumë.

“Dua t’ju njoftoj se trupi im s’është perfekt. Kur ha shumë, më ndodh përherë kjo fryrja që besoj i ndodh edhe shumë gocave të tjera dhe është kaq e bukur. Kështu që, për të gjitha vajzat me barkun e madh, jeni super të bukura dhe ju dua të gjithave”, shkroi në një postim në Instagram Story.

 640-0-screenshot-10-1684849910.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027740001678467