INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shpërthime gjatë xhirimeve të James Bond, lëndohet një person [FOTO]

Shpërthime gjatë xhirimeve të James Bond, lëndohet një person [FOTO]

Publikuar më: 10:58 05-06-2019

Me sa duket, filmi më i fundit rreth agjentit të famshëm 007 duket të jetë “i mallkuar”.

Daniel Craig, aktori juaj I preferuar dhe kryesor I filmit, u lëndua në xhirime muajin e kaluar, por një tjetër tragjedi ka ndodhur.

Tre shpërthime të fuqishme ndodhën gjatë xhirimeve të filmit të fundit të James Bond dhe me këtë rast disa anëtarë të ekipit u plagosën dhe inventari u dëmtua.

Sipas The British, incidenti ndodhi në Studio “Pinewood” në Bakinghamshire, dhe xhirimi u ndërpre plotësisht.

Është raportuar se një person u plagos rëndë pas një shpërthimi që shkatërroi një pjesë të çatisë dhe të paktën pesë ekranet e projektimit në një kompleks me vlerë miliona paund.

Portali britanik raporton se një pjesë e çatisë ra mbi këtë person dhe se ai ishte plagosur më së shumti.

Në skenarin e filmit, kërkesa ishte e nevojshme për skenën e shpërthimit në laborator kur ndodhi incidenti.

Sipas një burimi, një kaos i plotë u ngrit pasi pjesa e çatisë u hodh poshtë dhe disa ekrane të projektimit ishin në skenë.

Në fillim të majit, xhirimet e filmit të 25-të për agjentin James Bond u ndalën gjithashtu sepse aktori kryesor Daniel Craig (51) plagosi këmbën e tij gjatë xhirimeve.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038859844207764