INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si moderatorja e njohur bën tatuazh vetullat gjatë emisionit [VIDEO]

Shihni si moderatorja e njohur bën tatuazh vetullat gjatë emisionit [VIDEO]

Publikuar më: 20:12 11-12-2017

Po, po mos u çudisni... ndodhi vërtet.

Këtë herë moderatorja e INTv, Sara Kolami në emisionin e saj “IN Style” ka treguar se intervistat mund të bëhen ndryshe dhe mjaft interesante. Sara ka dashur të ndajë me publikun e gjerë një interviste me Eviola Daka, ku në fund biseda zhvillohet ndërkohë që Eviola punon mbi “telajon"e saj, vetullën e Sarës. Nëse jeni kuriozë të dini si ka shkuar puna, ndiqni videon më poshtë në minutën 19:18./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0088980197906494