INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shawn Mendes dhe Camila Cabello sjellin një bashkëpunim të fortë mes tyre që po korr një sukses të madh [VIDEO]

Shawn Mendes dhe Camila Cabello sjellin një bashkëpunim të fortë mes tyre që po korr një sukses të madh [VIDEO]

Publikuar më: 12:56 21-06-2019

Të dy janë këngëtarë shumë të preferuar nga publiku anë e mbanë botës të cilët kanë arritur një sukses shumë të madh në botën e muzikës, dhe e kemi fjalën për këngëtarët Shawn Mendes dhe Camila Cabello.

Kënga e tyre më e re titullohet “Senorita” dhe me të publikuar për herë të parë ajo direkte po korr një sukses shumë të shpejtë duke u preferuar nga të gjithë adhuruesit e tyre anë e mbanë botës.

Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë bashkuar forcat për një duet, i cili në orët e para të publikimit po jep shenja se shumë lehtë mund të bëhet një nga këngët më të dëgjuara të këtij viti.

Kënga është e punuar edhe me videoklip, dhe brenda disa orëve ka arritur të arkëtoj mbi një milion klikime në Youtube.

Kënga karakterizohet nga vargjet sentimentale me një ritëm latin, kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë mes këngëtarëve që nga viti 2015.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037081241607666