INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Riri, priti se të ërdhën! Getoari dhe Marina po pushojnë në 'parajsë' këtë verë, dhe Rihanna me shumë mundësi do i kishte zili [FOTO]

Riri, priti se të ërdhën! Getoari dhe Marina po pushojnë në 'parajsë' këtë verë, dhe Rihanna me shumë mundësi do i kishte zili [FOTO]

Publikuar më: 12:07 21-06-2019

Një tjetër verë ku Marina dhe Getoari na bëjnë me depresion prej pushimeve të tyre luksoze, erdhi. 

Çifti këtë herë është nisur drejt një destinacioni përrallor.

Dyshja ka publikuar foto nga ishujt Barbados.

Barbados konsiderohen si parajsa në tokë dhe gjithashtu vendlindja e Rihannës. 

Me aq shumë projekte sa po merret Rihanna tani, me siguri do t'i kishte shumë zili këto foto nga vendlindja e saj. 

q3tgw4gheqrgvewrb.jpg

23gq3wrgvwerev.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030920505523682