INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se dimë çfarë ka bërë për të, por STRESI ka disa fjalë të veçanta për Flori Mumajesin! [FOTO]

Se dimë çfarë ka bërë për të, por STRESI ka disa fjalë të veçanta për Flori Mumajesin! [FOTO]

Publikuar më: 16:33 23-08-2020

Një urim i veçantë për ditëlindje kantautorit Flori Mumajesi i ka ardhur nga Stresi. Reperi ka zgjedhur të tregojë konsideratën që ka për mikun e tij në këtë ditë të veçantë. Përmes një postimi në rrjete sociale, teksa i ka uruar ditëlindjen, Stresi kujton kohën kur Flori ka qenë mbështetja e tij më e madhe, pa të cilin nuk do të ishte këtu ku është sot.

“Ishe ti që më dhe buzëqeshje të përhershme. Çelësi i suksesit, tani po eci vetë pa harruar kush më ndihmoi. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar reperi krah postimit të tij në Instastory.

Stresi e ka shprehur edhe më parë konsideratën që ka për mikun e tij, ndaj të cilit nuk ka nguruar asnjëherë të thotë publikisht fjalët më të mira. 

stresi_118085028_347629869601625_7435754245347836148_n-1-640x1228.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00341796875