INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara në pritje të ëmbël? Dj PM flet ‘pa dorashka’ dhe zbulon planet me partneren e tij

Sara në pritje të ëmbël? Dj PM flet ‘pa dorashka’ dhe zbulon planet me partneren e tij

Publikuar më: 13:31 22-02-2024

Dj PM dhe Sara Berisha, janë një nga çiftet e krijuara në edicionin e parë të "BBVA" mes të cilëve lindi një romancë tepër e bukur e cila ka zgjatur deri ditët e sotme. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi nga Dj PM, ai ka zbuluar pak më tepër lidhur me marrëdhënien e tij dhe Sarës.

I pyetur nëse kanë menduar të hedhin një hap më shumë apo të krijojnë një familje, PM është përgjigjur kështu:

 

"Me të thënë të drejtën, këtë vit e kemi pasur në plan për të tentuar. Por këtë vit është plani që të nisim."

Article Logic
Execution time: 0.0032238960266113