INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa u investua dhe sa fitoi? Noizy flet për shifrat marramendëse pas përfundimit të koncertit të tij!

Sa u investua dhe sa fitoi? Noizy flet për shifrat marramendëse pas përfundimit të koncertit të tij!

Publikuar më: 12:27 17-08-2022

Noizy flet për shifrat marramendëse të investuara në Alpha Show. Në daljen e tij të fundit Noizy shprehet e ka qenë një investim marramendës pasi kanë qenë

“Ishte një shifër mbi gjysmë milionë euro, isha sponsor gjeneral vetë se nuk kishte njëri ta merrte përsipër. Ideja është që nëse nuk vjen me shifrën e duhur, më mirë mos e bëj. E vendosa nga fillimi që ato lekë do t’i investoja. Nuk prita që gjatë rrugës do nxjerr dhjamë nga pleshti, i quajtura të humbura ato para pavarësisht si do shkonte”, tha këngëtari.

S’e dija sa ka qenë rekordi i biletave të shitura më parë, por mora vesh që është tejkaluar numri dhe ndihem mirë se atmosfera ishte në kulm. Të ftuarit janë njerëz me të cilët kam bashkëpunuar. mund të them se është nata më e bukur e karrierës sime. Kanë qenë 200-300 veta që u angazhuan, kemi që në shkurt që merremi me organizimin e tij”, tha Noizy.

Mund të themi se prveç investimeve Noizy ka marrë një super sukses mbrapsht si nga ana financiare dhe profesionale pasi për herë të parë ‘Sheshi Nënë Tereza’ është mbushur plot.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034420490264893