INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dashuruar! Arbenita bën dedikimin romantik për Feron dhe më bukur se kaq s’mund të fliste! [FOTO]

Sa e dashuruar! Arbenita bën dedikimin romantik për Feron dhe më bukur se kaq s’mund të fliste! [FOTO]

Publikuar më: 10:48 10-05-2019

Prej disa muajsh ata kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe nuk mungojnë deklaratat e dashurisë që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Fero mund të japë atë përshtypjen e reperit rebel, por ai na ka treguar se është kokë e këmbë i dashuruar me modelen simpatike dhe për Arbenitën ai është shumë besnik.

Për këtë cilësi shumë të vlerësueshme në një lidhje ka shkruar Arbenita në instastory ku ka publikuar një foto me partnerin e saj dhe tha disa fjalë të bukura.

“Besnikëria është e rrallë. Nëse e gjeni, mbajeni”, shkroi modelja bashkangjitur fotos me të dashurin e saj, reperin e talentuar Fero.

Çifti sapo na treguan edhe njëherë se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë.

benita.png

Article Logic
Execution time: 0.0028281211853027